4stinger je klubovým partnerom ASA Auto

S klubovou kartou SHOW YOUR CARD u nás nakúpite so zľavou 5%

SHOW YOUR CARD! – UKÁŽ SVOJU KARTU a získaj výhody celoeurópskeho členstva

Autoklub Slovakia Assistance prináša svojim členom nový európsky model klubového členstva.

Program SHOW YOUR CARD! umožňuje motoristom aj na Slovensku využívať popri službách asistenčnej pomoci v núdzových situáciách aj zľavy a výhody súvisiace s možnosťou využívania  zliav v ubytovacích zariadeniach, pri návštevách múzeí, rekreačných zariadení, požičovní áut a pod.

Systém zliav a výhod môžu využívať nielen držitelia klubovej karty , ale aj ich rodinní príslušníci počas celého roka platnosti členstva neobmedzene.

S klubovou kartou Autoklubu Slovakia Assistance môžete využite zľavy v zariadeniach označených logom Show your Card! Vyhľadanie cieľovej destinácie a možnosť jej uplatnenia nájdete na stránke www.arceurope.com Manuál na vyhľadávanie na stiahnutie tu.

AKTUÁLNE NOVINKY

Kúpele, wellness a dovolenka v Turčianskych Tepliciach

DSC01825 PanoramaZlaté  kúpele v Turčianskych Tepliciach spájajú oddych s  liečením.

Kúpele, aquapark, bohatý animačný program, park slávy s lavičkami osobností, to všetko v nádhernom prostredí „Turčianskej záhradky“ v srdci Slovenska.

Využite klubovú kartu ASA a získate 10% zľavy v sezóne (1.6. – 31.10.) a 15% zľavy mimo sezóny (2.1. – 31.5. a 1.11. – 23.12.).

Špeciálne liečebné wellness pobyty za bezkonkurenčné ceny exkluzívne pre klubových členov nájdete tu.

4STINGER

4stinger

V predajni 4stinger v Shopping Palace využite klubovú kartu na nákup s 5% zľavou. Vyberte si z množstva doplnkov, autokozmetiky a príslušenstva pre svoje vozidlo, či motocykel.

Na Slovensku môžete využiť nasledovné zľavy:

Slovenské technické múzeum v Bratislave

Nachádza sa tu zbierka vozidiel dopravných prostriedkov, ako aj predmetov z histórie železničnej dopravy na území Slovenska. Pri predložení klubovej karty získate 20% zľavu na 1 vstupenku.

Prehliadky Bratislavy a okolia – TOUR4U

Vyhliadková jazda vláčikom Prešporáčikom-Oldtimer® po Starom Meste, pod hradom….Zľava na 1 lístok je 10%.

Plavby loďou

Vyhliadkové plavby po Dunaji,  Bratislava – Devín, Bratislava Čunovo Plavby rýchloloďou Bratislava – Viedeň.  10% zľavu môžete uplatniť pre max. 4 osoby.

Aquapark AquaCity v Poprade

10% zľava na 1 vstup do vodného sveta pod Vysokými Tatrami s 13 termálnymi a relaxačnými bazénmi, tobogany, moderné wellness a zábava pre rodiny s deťmi.

Ubytovanie v sieti hotelov Best Western

S klubovou kartou v sieti hotelov Best Western v Bratislave, Žiline, Bojniciach a Košiciach dostanete pri objednaní ubytovania vopred 10% zľavu.

365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

telefon-iconVolanie zo SR
18 112
globe-iconVolanie zo zahraničia
+421 2 492 05 949

Komentáre

Pridať komentár